Doprava a platba

Doprava

Pro doručování našich zásilek využíváme zejména služeb České pošty (Balík do ruky a balík na poštu) a kurýrních společností (spolupracujeme s PPL, DPD a GLS). Z provozních důvodů není možné volit konkrétního kurýra, můžete ovšem do poznámky uvést přání na konkrétního kurýra a my se pokusíme vyhovět vašemu přání.

Zboží odesíláme nejpozději do 3 dnů od obdržení objednávky, není-li uvedeno jinak. V případě problémů s adresou kupujícího se může tato doba prodloužit. Pokud kupující zvolil platbu převodem na účet, zboží odešleme nejpozději do 3 dnů od připsání peněz na účet.

Zásilky na slovensko jsou posílány výhradně pomocí GLS (je možná i dobírka). Do ostatních států

Evropské Unie využíváme služeb DPD a GLS (dobírka není možná). Státy EU jsou rozděleny do 3 cenových zón:

  1. zóna (309 Kč): Německo, Maďarsko, Polsko, Rakousko a Slovinsko
  2. zóna (409 Kč): Spojené království, Francie, Irsko, Itálie, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Španělsko, Dánsko
  3. zóna (859 Kč): Malta, Lichtenštejsnko, Řecko, Švédsko

Do ostatních států Evropské Unie a zbytku světa zatím nezasíláme. Pokud by jste měli zájem o zaslání zboží do zde neuvedeného státu, kontaktujte nás prosím na email sneakergalleryeu@gmail.com a domluvíme se na individuálním postupu.

Nabízíme následující možnosti platby:

Platba převodem

Kontaktní údaje a číslo bankovního účtu naleznete v sekci Kontakty. Při platbě převodem bývá zboží odesláno následující pracovní den po připsání peněz na náš bankovní účet.

Platba pomocí platebního portálu

Nejbezpečnější možnost platby, kupující vyplňuje údaje o kartě, které zpracovává platební portál, který nám tyto informace neposkytuje. Zboží odesíláme ihned po zaplacení, většinou následující pracovní den.

Dobírka

Dobírka je možná pouze v rámci ČR a SK